• Progresiniai akinių lęšiai

  Progresiniai akinių lęšiai

  Vyresnio nei 40 metų žmonėms pasireiškia presbiopija arba senatvinė toliaregystė. Tai yra natūralus akių lęšiuko pokytis, lemiantis blogesnį matymą iš arti, apsunkinantis gebėjimą sutelkti dėmesį į objektus šalia akies, todėl darosi sudėtinga atlikti tokius įprastus veiksmus kaip knygos ar laikraščių skaitymas. Presbiopija gali būti koreguojama, ir akiniai su progresiniais lęšiais yra efektyviausia priemonė.

  Progresiniai akinių...

 • Poliarizuoti akinių lęšiai

  Poliarizuoti akinių lęšiai

  Saulės akiniai - ne tik įvaizdžio detalė, bet ir apsaugos priemonė, akis apsauganti ne tik nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir nuo įvairių dulkių, žiedadulkių ir kitokių nešvarumų, suteikia didesnį žiūrėjimo komfortą.

  Poliarizuoti akinių lęšiai - tai geriausias pasirinkimas, norint tinkamai apsaugoti akis, nuo kenksmingo saulės poveikio. Specialistai rekomenduoja visiems žmonėms, būnantiems gryname ore, apsauginius saulės akinius nešioti ne tik vasarą, bet...

 • „Kodak“ akinių lęšiai

  „Kodak“ akinių lęšiai

  Naujieji „Kodak" lęšiai yra gaminami su „Clean'N'CleAR" (CNC) apsauginėmis antirefleksinėmis dangomis.

  „Kodak CNC" lęšių danga - maksimaliai apsaugo lęšius nuo išorinių pažeidimų. „CNC" akinių lęšių danga yra daugiasluoksnė antirefleksinė danga, apsauganti lęšius nuo raižymosi, turi hidrofobinį, oleofobinį ir antipraslydimo sluoksnius.

  „Kodak CNC" akinių lęšiai dabar gaminami...

 • Saulės akiniai su dioptrijomis

  Saulės akiniai su dioptrijomis

  Daugelis žmonių, nešiojančių akinius ar kontaktinius lęšius, vasarą yra priversti gerai pasukti galvas: ar saugoti akis nuo saulės, ar gerai matyti. „OptiO" specialistai pataria - saulės akiniai su dioptrijomis, puikus pasirinkimas norint gauti ir vieną, ir kitą.

  Saulės akiniai su dioptrijomis užtikrina:

  • tinkamą apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių;
  • puikų regėjimą, pagal individualius poreikius.

  Saulės...

 • „Kodak“ plastikiniai akinių lęšiai

  „Kodak“ plastikiniai akinių lęšiai

  Kiekvieną dieną mes matome spalvų ir grožio pilną pasaulį. Puikų regėjimą ir maksimalų komfortą užtikrinantys „Kodak" plastikiniai akinių lęšiai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios garantuoja spalvų ryškumą, sodrumą. Vaizdo ryškumas užtikrina aiškų net smulkiausių detalių matymą ir suteikia puikią savijautą visiems „Kodak" lęšių nešiotojams. „Kodak" plastikiniai akinių lęšiai skirti...

 • Fotochrominiai akinių lęšiai

  Fotochrominiai akinių lęšiai

  Ne vienam, nešiojančiam akinius, yra tekę susidurti su nepatogumais, kai išėjus iš patalpos į skaisčiai apšviestą aplinką, akys tampa jautrios ir norisi kuo greičiau jas primerkti. Tokiu atveju Jums padėtų antrieji akiniai nuo saulės su dioptrijomis arba korekciniai akiniai su fotochrominiais lęšiais (dar kitaip vadinamais „chameleonais").

 • Ploninti akinių lęšiai

  Ploninti akinių lęšiai

  Plačiau apie „Kodak" plonintus lęšius:

  1.56 „Kodak" CleAR - tai puikios kokybės lengvi akinių lęšiai, apie 30 % plonesni ir lengvesni nei standartiniai lęšiai. Šie lęšiai padengti ypač aukštos kokybės, patvaria antirefleksine žalsvo atspalvio „CleAR" danga, garantuojančia 99,6 % šviesos pralaidumą. Paviršius padengtas danga, apsaugančia lęšius nuo įbrėžimų, o hidrofobinė...