Fotochrominiai akinių lęšiai

Ne vienam, nešiojančiam akinius, yra tekę susidurti su nepatogumais, kai išėjus iš patalpos į skaisčiai apšviestą aplinką, akys tampa jautrios ir norisi kuo greičiau jas primerkti. Tokiu atveju Jums padėtų antrieji akiniai nuo saulės su dioptrijomis arba korekciniai akiniai su fotochrominiais lęšiais (dar kitaip vadinamais „chameleonais").

Fotochrominiai lęšiai ypatingi tuo, kad keičia spalvą priklausomai nuo ultravioletinių spindulių intensyvumo, t. y. patalpose šie akinių lęšiai yra skaidrūs, o lauke vos per 30 sekundžių patamsėja, apsaugodami akis nuo ryškios šviesos ir ultravioletinių spindulių. Tad akiniai su fotochrominiais lęšiais puikiai tinka tiems, kurie nori vienerių akinių ne tik įprastiniam nešiojimui, regėjimo korekcijai, bet ir apsaugoti akis nuo kenksmingų saulės spindulių bei puikiai neprisimerkus matyti, šviečiant skaisčiai saulei.

Fotochrominių lęšių privalumai:

 • Skaidrūs lęšiai patalpose užtikrina ryškų ir aiškų regėjimą
  95 % šviesos pralaidumas ir antirefleksinė danga garantuoja maksimalų regėjimo aštrumą.

 • Sumažina akinimą
  Per 30 sekundžių lęšiai pasiekia 75 % atspalvio, o tai sumažina akinimą, kurį sukelia saulės šviesa, ir suteikia komforto jausmą.

 • Sumažina akių nuovargį
  Automatinis prisitaikymas prie aplinkos suteikia geresnę vaizdo kokybę ir sumažina akių nuovargį.

 • 100 % apsaugo nuo UV spindulių
  Lęšių danga 100 % apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, o tai sumažina ultravioletinės spinduliuotės sukeliamų akių ligų riziką.