Ploninti akinių lęšiai

Plačiau apie „Kodak" plonintus lęšius:

1.56 „Kodak" CleAR - tai puikios kokybės lengvi akinių lęšiai, apie 30 % plonesni ir lengvesni nei standartiniai lęšiai. Šie lęšiai padengti ypač aukštos kokybės, patvaria antirefleksine žalsvo atspalvio „CleAR" danga, garantuojančia 99,6 % šviesos pralaidumą. Paviršius padengtas danga, apsaugančia lęšius nuo įbrėžimų, o hidrofobinė danga atstumia vandenį ir purvą. Šie kokybiški lęšiai apsaugos Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių.

1.60 „Kodak" C'N'C - itin kokybiški, ploni, lengvi ir patvarūs akinių lęšiai. Jie net 36 % plonesni, 40 % lengvesni ir 55 % plokštesni nei standartiniai lęšiai! Lęšiai padengti ypač aukštos kokybės, patvaria antirefleksine šviesiai žalsvo atspalvio C'N'C danga, garantuojančia 99,6 % šviesos pralaidumą. Paviršius padengtas kietosiomis nanodalelėmis, apsaugančiomis lęšius nuo įbrėžimų, o tvirta paviršiaus teflono danga TOP atstumia vandenį ir purvą bei palengvina lęšių valymą. Be šių privalumų 1.60 „Kodak" akinių lęšiai turi ir 100 % UV apsaugą.

AS 1.67 „Kodak" C'N'C yra puikios kokybės, itin ploni, lengvi, patvarūs lęšiai. „Kodak" firminiai asferiniai 1.67 indekso lęšiai yra plonesni ir estetiškai gražesni už 1.60 „Kodak" C'N'C lęšius. Šie lęšiai 45 % plonesni ir lengvesni bei 53 % plokštesni nei standartiniai lęšiai. Lęšiai yra padengti ypač aukštos kokybės, patvaria antirefleksine šviesiai žalsvo atspalvio C'N'C danga, garantuojančia 99,6 % šviesos pralaidumą. Paviršius padengtas kietosiomis nanodalelėmis, apsaugančiomis lęšius nuo įbrėžimų, o tvirta paviršiaus teflono danga TOP atstumia vandenį ir purvą bei palengvina lęšių valymą. Be šių privalumų 1.67 „Kodak" akinių lęšiai turi ir 100 % UV apsaugą.