Progresiniai akinių lęšiai

Vyresnio nei 40 metų žmonėms pasireiškia presbiopija arba senatvinė toliaregystė. Tai yra natūralus akių lęšiuko pokytis, lemiantis blogesnį matymą iš arti, apsunkinantis gebėjimą sutelkti dėmesį į objektus šalia akies, todėl darosi sudėtinga atlikti tokius įprastus veiksmus kaip knygos ar laikraščių skaitymas. Presbiopija gali būti koreguojama, ir akiniai su progresiniais lęšiais yra efektyviausia priemonė.

Progresiniai akinių lęšiai pasižymi tuo, kad padeda žiūrėti į toli ir žiūrėti į arti esančius objektus. Ir Jums nereikia dvejų akinių! Progresiniuose akinių lęšiuose dioptrijos keičiasi palaipsniui, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas fokusuojant žvilgsnį skirtingais atstumais. Pagal artumo ar tolumo zonų dydį progresiniai lęšiai gali būti pastoviam nešiojimui, dažniau vairuojant ar dažniau dirbant iš arti - tai priklauso nuo individualių žmogaus poreikių. 


„Kodak" kompanijos progresiniai lęšiai pasižymi puikia kokybe ir patvarumu. „OptiO" optikose galima įsigyti 3 „Kodak" progresinių lęšių rūšis:

• „Kodak Precise"
• „Kodak Easy"
• „Kodak Unique"